Våre ansatte

Innhold

Ansatte Migrasjon og kultur

Her finner du e-post og telefonnummer til alle ansatte ved avd. Migrasjon og kultur

Jannicke Lille Haugen
Avdelingsleder
jannicke.lille.haugen@larvik.kommune
982 53 261

Atle Rasmussen
Miljøarbeider
atle.rasmussen@larvik.kommune.no

Bente Aksnes
Assistent
bente.aksnes@larvik.kommune.no
412 22 361
  Hedda Brekke Aronssen
Kunstnerisk konsulent Fargespill Larvik
971 23 489

Heidi Reif
Fagkonsulent
heidi.reif@larvik.kommune.no
982 31 117

Helene Gutterød Huseby
Migrasjonsrådgiver
helene.gutterod.huseby@larvik.kommune.no
466 50 629

 

Hishyan Nomat
Miljøarbeider
hishyan.nomat@larvik.kommune.no

Jeran Karuaniraja
Miljøarbeider og koreograf
Jeran.Karunairaja@larvik.kommune.no
463 40 863


Kjell Østby
Fagkonsulent
kjell.ostby@larvik.kommune.no
982 31 266

Rune Klakegg
Musikalsk leder Fargespill Larvik
klakeggr@gmail.com
951 57 425

 

Til toppen