Næring - hvem svarer på hva?

Oversikt over hvem du kan kontakte.

  • Dag Trygve Enden, leder
    dag.trygve.enden@larvik.kommune.no, telefon 91350933

  • Jørgen Johansen, næringsrådgiver
    jorgen.johansen@larvik.kommune.no, telefon 92812994

  • Elisabeth Reffhaug, daglig leder Colab
    elisabeth.reffhaug@larvik.kommune.no, telefon 41352169

  • Lasse Krogstad, rådgiver - vilt- og utmarksforvaltning, fallvilt, jegerprøven.
    lasse.krogstad@larvik.kommune.no, telefon 48400627

  • Lars Gladhaug, skogbrukssjef – skogfond, landbruksveier, egenerklæringer, boplikt.
    lars.gladhaug@larvik.kommune.no, telefon 41222631

  • Marit Grimsrud, rådgiver – tilskudd jordbruk og vannforvaltning.
    marit.grimsrud@larvik.kommune.no, 

  • Johanne Dolven, rådgiver – jordbrukssaker, tilskudd og næringsutvikling i landbruket.
    johanne.dolven@larvik.kommune.no, telefon 98231672
  • Monica Berg Mortensen, rådgiver - jordbrukssaker og tilskudd.
    monica.berg.mortensen@larvik.kommune.no, telefon 99290552
  • Camilla Vaaden, rådgiver - produksjonstilskudd og RMP.
    camilla.vaaden@larvik.kommune.no, telefon 98472462
Til toppen