Ansatte ved Voksenopplæring og Kombinasjonsklassen

Epost til alle ansatte ved Voksenopplæring og Kombinasjonsklassen

 

Ingeborg Kulseng
Avdelingsleder
ingeborg.kulseng@larvik.kommune.no

Ann-Christin Thorvaldsen
Lærer
Ann-Christin.Thorvaldsen@larvik.kommune.no

Azmara Gremedhin
Assistent
Azmara.Gremedhin@larvik.kommune.no

 

Bassem Hamid Oudeh
Assistent
bassem.hamid.oudeh@larvik.kommune.no

Dag Johnsen
Lærer
dag.johnsen@larvik.kommune.no

Eva Søndergård
Spesialpedagog
eva.sondergard@larvik.kommune.no

Frøydis Wærvågen Aashildrød
Lærer
Froydis.Warvagen.Ashildrod@larvik.kommune.no

Gro Mortensen
Lærer
gro.mortensen@larvik.kommune.no

Hege Benedicte Fossum
Lærer
Hege.Benedicte.Fossum@larvik.kommune.no

Heidi Bråten Eliassen
Lærer
Heidi.Braten.Eliassen@larvik.kommune.no

Helene Gerd Maureen Aasand
Lærer
helene.aasand@larvik.kommune.no

 

Ivy Berglie
Assistent
ivy.berglie@larvik.kommune.no

Kari Brekke Nilsen
Teamleder

kari.brekke.nilsen@larvik.kommune.no

Katrine Løvenfalck
Lærer
katrine.lovenfalck@larvik.kommune.no

Kjetil Tanum
Teamleder
kjetil.tanum@larvik.kommune.no

Kristin Onshus
Lærer
kristin.onshus@larvik.kommune.no

Merete Rossebø Christensen
Lærer
Merete.Rossebo.Christensen@larvik.kommune.no

Mohammad Reza Habibi
Fagarbeider
Mohammad.Reza.Habibi@larvik.kommune.no

Mona Dehghani
Lærer
mona.dehghani@larvik.kommune.no

 

Ole Larssen
Lærer
Ole.Larssen@larvik.kommune.no

Pernille Bernhardt
Lærer

Pernille.Bernhardt@larvik.kommune.no

Pournima Namdeo Patil
Lærer
Pournima.Namdeo.Patil@larvik.kommune.no

Ragni Haga
Lærer
ragni.haga@larvik.kommune.no

Therese Fjellvik
Lærer
Therese.Fjellvik@larvik.kommune.no

Tone Merethe Christensen
Lærer
tone.merethe.christensen@larvik.kommune.no

Vigdis Amundsen
Lærer
vigdis.amundsen@larvik.kommune.no

Til toppen