Ansatte ved Norskskolen

Innhold

Epost til alle ansatte ved Norskskolen.

 

Rune Aares
Avdelingsleder
rune.aares@larvik.kommune.no
Amina M Hersi
Tospråklig assistent
amina.hersi@larvik.kommune.no
Bente Aksnes
Assistent Fargespill Larvik og kantine
bente.aksnes@larvik.kommune.no 
Elisabeth Christiansen
Lærer
elisabeth.christiansen@larvik.kommune.no
Eva Dzurillova Bredesen
Lærer
eva.dzurillova.bredesen@larvik.kommune.no
Ewa Kalicka
Lærere
ewa.Kalicka@larvik.kommune.no
Gaute Thøgersen
IKT-ansvarlig
gaute.thogersen@larvik.kommune.no
Gunn Hege Spikseth
Lærer
gunn.hege.spikseth@larvik.kommune.no
Ingvild Vesterhus
Lærer
ingvild.vesterhus@larvik.kommune.no
Lene Busk
Lærer
lene.busk@larvik.kommune.no
Louise Møinichen Hødal
Lærer 
louise.moinichen.hodal@larvik.kommune.no
Mari Haga
Lærer
mari.haga@larvik.kommune.no
Mette Hanssen
Teamleder
mette.hanssen@larvik.kommune.no
Mohamad Iyad Ayoub
Assistent
mohamad.iyad.ayoub@larvik.kommune.no
Mona Tegle
Lærer
mona.tegle@larvik.kommune.no
Monica Kreken-Randsted
Lærer og språkkoordinator
monica.kreken.randsted@larvik.kommune.no

Ragnhild Keshavarzy
Rådgiver
ragnhild.keshavarzy@larvik.kommune.no


  Stine Marie Holm
Lærer
stine.marie.holm@larvik.kommune.no
Stine Søiland
Markeds- og webansvarlig, praksiskoordinator
stine.soiland@larvik.kommune.no
Trine-Lise Fevik
Lærer
trine-lise.fevik@larvik.kommune.no
Vigdis Mette Amlie
Lærer
vigdis.mette.amlie@larvik.kommune.no
Til toppen