Ansatte ved Verket

Innhold

Epost til alle ansatte ved Verket.

 

Cecilie Verde
Avdelingsleder
cecilie.verde@larvik.kommune.no
Catrine Villmarksdottir
Leder søm og papir
Ann.Catrine.Villmarksdottir@larvik.kommune.no
Anne Kari Ramberg
Leder tegne/maleVERKET
anne.kari.ramberg@larvik.kommune.no
Christina Holm Disington
Leder garnVERKET, har oppstartssamtaler
christina.h.disington@larvik.kommune.no
Eirill Røsholt
Kokken i kaféen
eirill.rosholt@larvik.kommune.no
Håkon Køhn Lund
Leder treVERKET
Hakon.Kohn.Lund@larvik.kommune.no
Mette Sjøblom
Kafémedarbeider
Mette.Natland.Sjoblom@larvik.kommune.no
Tommy Olsen
Leder musikkVERKET og dataDESIGN grafisk
Tommy.Olsen@larvik.kommune.no
Hege Benedicte Fossum
Leder foto
Hege.Benedicte.Fossum@larvik.kommune.no
Cathrine Bengtson
Leder dansegruppen
 
Til toppen